O společnostiProduktyTech.infoReferenceCertifikátyKontakty
Česky    

Od svého vzniku v roce 1991 působí firma FLAP spol s r.o. v oblastech úzce spjatých s využitím výpočetní techniky a elektroniky vůbec.

První oblastí činnosti je návrh vývoj, výroba a aplikace zařízení určených pro řízení a monitorování různých technologických procesů ( výroba asfaltových směsí, vodárenská zařízení, výroba tepla, distribuce paliv atd.).

Pro aplikaci ve výše uvedených oblastech dodáváme stavebnicový řídící a měřící systém SKADA 485, který je průběžně modernizován. Pro vizualizaci technologických procesů dodáváme v úzké spolupráci s firmou BCM controls s.r.o. vizualizační software MORISMON.
Kombinací výše uvedených prostředků je řídící systém pro řízení obaloven asfaltových směsí (PROGRES).

Provádíme rovněž zakázkový vývoj a výrobu různých speciálních elektronických zařízení a od roku 2000 působíme také v oblasti vývoje a výroby měřících a řídících zařízení určených pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu. Pro toto prostředí je určen měřící a řídící systém SCADA Ex.

Poslední částí firmy je maloobchodní prodej kancelářských potřeb a techniky, především spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírky a faxy.

V roce 2002 zavedla firma systém řízení jakosti ISO 9001-2000 a prošla procesem certifikace. Rovněž získala osvědčení o zavedení systému jakosti pro zařízení s použitím v prostředí s nebezpečím výbuchu podle směrnic 94/9EC(NV 176/1997 Sb.).

V roce 2009 jsme zahájili budování Vývojového centra, které zvýší inovační možnosti naší společnosti. Na budování se podílí Evropský fond pro regionální rozvoj a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR prostřednictvím Operačního programu podnikání a inovace.

      

FLAP spol. s r.o.