O společnostiProduktyTech.infoReferenceCertifikátyKontakty
Česky    

Detailní obrázek
    Zařízení HEATHER je systém pro řízení a vizualizaci vyhřívání forem pro lisování plastů. Systém řídí teplotu formy pomocí vyhřívacích těles ( max 1,6 kW) v několika bodech (maximálně šesti). Teplota je snímána pomocí čidel přímo v topných tělesech, nebo ve formě. Jako čidla se používají termočlánky typu K nebo J.
    Regulátor umožňuje nastavit samostatně pro každý topný okruh ( topná těleso a příslušné čidlo ) vyhřívací teplotu i časový náběh topné teploty po zapnutí vyhřívání.
    Celé zařízení je umístěno v ocelové skříní (viz. Obrázek). Skříň je určena buďto k montáži do rozvaděče, nebo pro samostatné umístění. Na předním panelu je umístěn hlavní vypínač a 16-ti znakový displej s klávesnicí. Displej slouží ke sledování jednotlivých teplot a klávesnice k jejich nastavování. Na zadní straně je umístěn konektor pro připojení formy a hlavní přívod. Uvnitř skříně je umístěna elektronika regulátoru, výkonové regulační prvky a jistící prvky elektroniky a topných těles.
    Regulátor může pracovat samostatně nebo může být pomocí linky RS 485 připojen k počítači třídy PC, který potom slouží k vizualizaci procesu vyhřívání forem a k jejich dálkovému ovládání.

Základní technická data

Rozměry v milimetrech

380x320x113

Napájení

230 V stř. Nebo 3x380 Vstř.

Příkon jednoho tělasa

1600 VA/220 V stř.

Typ čidel

Termočlánek K nebo J

Počet regulačních obvodů

6

Krytí

IP40

Celkový příkon

dle použitých těles (max 10000 VA)

FLAP spol. s r.o.